بی حیا ترین فیلم جهان

سه شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۳

بی حیا ترین فیلم جهان را بشناسید و بازیگر های

بی حیا ترین فیلم جهان ،امروزه در دنیا افراد به فیلم و سینما علاقه بسیار زیادی دارند، در نتیجه به دنبال فیلم‌ هایی با ژانرهای مختلف می‌گردند. یکی از انواع دسته فیلم‌ های که افراد زیادی مخصوصاً تینیجرها به دنبال دیدن آن هستند بی حیا ترین فیلم‌ها می‌باشد. فیلم‌های ممنوعه با اینکه جز فیلم‌هایی هستند که دیدن آن‌ها توصیه نمی‌شود اما طرفداران و بینندگان خاص خودش را دارد و افراد زیادی به دنبال شناخت آن‌ها هستند. اما اگر شما خودتان علاقه...

بی حیا ترین فیلم جهان ،امروزه در دنیا افراد به فیلم و سینما علاقه بسیار زیادی دارند، در نتیجه به دنبال فیلم‌ هایی با ژانرهای مختلف می‌گردند. یکی از انواع دسته فیلم‌ های که افراد زیادی مخصوصاً تینیجرها به دنبال دیدن آن هستند بی حیا ترین فیلم‌ها می‌باشد.

فیلم‌های ممنوعه با اینکه جز فیلم‌هایی هستند که دیدن آن‌ها توصیه نمی‌شود اما طرفداران و بینندگان خاص خودش را دارد و افراد زیادی به دنبال شناخت آن‌ها هستند.

اما اگر شما خودتان علاقه زیادی به بی حیا ترین فیلم‌های جهان دارید و مایل هستید این فیلم‌ها را بیشتر بشناسید و به تماشای آن‌ها بنشینید پس با ما در این ادامه این مقاله با مجله انفجارباما همراه باشید.

در ادامه سعی داشته‌ایم بی حیا ترین فیلم‌های جهان را به شما معرفی کنیم تا شناخت بیشتری نسبت به این فیلم‌ها پیدا کنید. البته قبل از هر چیزی به یاد داشته باشید این فیلم‌ها را تنها ببینید و دیدن آن‌ها را به دیگران توصیه نکنید.

بی حیا ترین فیلم جهان

فیلم Bittr Moon بی حیا ترین فیلم جهان 

یکی از انواع فیلم‌هایی که به عنوان بی حیا ترین فیلم جهان شناخته می‌شود فیلمی با نام Bitter Moon اثر رومن پولانسکی است.

در این فیلم صحنه‌هایی وجود دارد که برای هر فرد با هر سنی مناسب نمی‌باشد. داستان این فیلم از جایی شروع شده که یک زوج وارد یک کشتی تفریحی شده و با زوجی دیگر آشنا می‌شوند.

ماجراهای عجیب و غیر قابل باوری در این فیلم وجود دارد که قطعاً شما را هیجان زده خواهد کرد.

بی حیا ترین فیلم جهان

فیلم After بی حیا ترین فیلم های جهان

اگر علاقه زیادی به بی حیا ترین فیلم جهان دارید فیلم After را از دست ندید. این فیلم یکی از فیلم‌هایی است که در سه قسمت منتشر شد و دیدن آن را به هرکسی پیشنهاد نمی‌کنیم.

این فیلم یکی از فیلم‌های تینیجری است که به دلیل داشتن صحنه‌های مثبت ۱۸ توانسته است محبوبیت زیادی در بین این افراد به دست بیاورد. البته موضوع این فیلم نیز جالب بوده و مخاطبین زیادی بی حیا ترین فیلم های جهان را به خود جذب کرده است.

بی حیا ترین فیلم جهان

فیلم Deep Water بی حیا ترین فیلم جهان 

فیلم Deep Water یکی دیگر از فیلم‌هایی است که به عنوان بی حیا ترین فیلم جهان شناخته می‌شود و دیدن آن را به هر کسی توصیه نمی‌کنیم. چرا که در این فیلم صحنه‌هایی وجود دارد که بسیار جنجالی می‌باشد.

در این فیلم یک زوج وجود داشته که با یکدیگر مشکلات زیادی دارند، آن‌ها تصمیم می‌گیرند در کنار یکدیگر زندگی کنند اما هیچ تعهدی نسبت به یکدیگر نداشته باشند و با هر کسی که بخواهند رابطه جنسی برقرار کنند.

در نتیجه شما در این فیلم صحنه‌های جنجالی زیادی را مشاهده خواهید کرد که دیدن آن برای هر کسی توصیه نمی‌شود.

فیلم Blue Is the Warmest Colour 2013

فیلم آبی گرمترین رنگ است یکی از فیلم‌های ممنوعه‌ای بوده که دیدن آن برای همه افراد مناسب نبوده و فقط درصدی از افراد می‌توانند آن را نگاه کنند.

در این فیلم رابطه بین دو دختر را نشان خواهد داد که با یکدیگر زندگی می‌کنند. این فیلم ساخته کشور فرانسه است.

در این فیلم دو دختر عاشق یکدیگر می‌شوند و هر کاری را برای اینکه با هم باشند انجام می‌دهند. شما در این فیلم صحنه‌های مختلف مثبت ۱۸ مشاهده خواهید کرد.

بی حیا ترین فیلم جهان

فیلم 365 روز بی حیا ترین فیلم جهان 

یکی از فیلم‌های رکیکی که در چند سال اخیر منتشر شد و طرفداران زیادی را برای خود جذب کرد فیلمی با نام ۳۶۵ روز بود.

این فیلم یکی از فیلم‌هایی است که به عنوان بی حیا ترین فیلم جهان شناخته می‌شود. این فیلم جز آن دسته از فیلم‌هایی است که بدون سانسور و بدون هیچ گونه تغییری منتشر شد.

چرا که اگر سانسوری بر روی این فیلم انجام شود چیزی از داستان این فیلم باقی نخواهد ماند و شما تنها تیتراژ ابتدایی و پایانی این فیلم را خواهید دید.

این فیلم در کنار اینکه یک فیلم عاشقانه است اما صحنه‌های بسیار رکیکی دارد که دیدن آن را به هر کسی توصیه نمی‌کنیم. اگر می‌خواهید این فیلم را ببینید باید بالای ۲۴ سال داشته باشید.

فیلم Brokeback Mountain

فیلم دیگری که می‌خواهیم به عنوان یک فیلم ممنوعه و بی ‌حیا ترین فیلم جهان آن را معرفی کنیم با نامBrokeback Mountain شناخته می‌شود.

این فیلم روابط پیچیده‌ای را نشان می‌دهد که در بین دو پسر همجنس‌گرا روایت می‌شود. اگر به دیدن بی حیا ترین فیلم جهان علاقه دارید قطعاً این فیلم می‌تواند از هر نظر برای شما لذت بخش باشد.

فیلم Call me by your name

این فیلم مشابه فیلم قبلی است که آن را به شما معرفی کردیم. در این فیلم نیز داستان عاشقانه‌ای روایت می‌شود که بین دو پسر اتفاق می‌افتد.

در این داستان دو پسر دوست می‌شوند تا تابستان را در کنار یکدیگر بگذرانند که بین آن‌ها اتفاقات خاصی می‌افتد.

بی حیا ترین فیلم جهان

فیلم Knock knock

این فیلم یکی دیگر از فیلم‌هایی است که برای افراد مثبت ۱۸ سال مفید می‌باشد. این فیلم که در سال ۲۰۱۵ تولید شد یکی از بهترین فیلم‌های بدون سانسور آن زمان شناخته شد و توانست کاربران زیادی را به خود جذب کند.

البته در کنار صحنه‌هایی که در این فیلم وجود دارد بسیاری از افراد این فیلم را جز فیلم‌های ترسناک نیز می‌شناسند. اما به جهت صحنه‌هایی که در این فیلم مشاهده می‌کنید جز بی حیا ترین فیلم جهان نیز شناخته می‌شود.

بی حیا ترین فیلم جهان

فیلم love بی حیا ترین فیلم جهان 

اگر به دنبال فیلم‌های بی‌حیایی و پر از صحنه‌های جنجالی و بدون سانسور هستید فیلم love را از دست ندهید. چرا که این فیلم یکی از فیلم‌هایی است که توانسته مخاطبین زیادی را به خود جذب کند. در این فیلم شما شاهد یک فیلم عاشقانه با صحنه‌های بسیار زیاد خواهید بود.

نتیجه‌گیری بی حیا ترین فیلم جهان

در این مقاله به معرفی بی حیا ترین فیلم جهان پرداختیم و فیلم‌هایی را به شما معرفی کردیم که در آن صحنه‌های بسیار جنجالی وجود دارد و آگر حال کردید می تونید مقاله بی حیا ترین بازیگر زن ایرانی ، بی حیا ترین کشور جهان ، هک بازی انفجار ، فیلتر شکن سایفون بخوانید.

وجود این صحنه‌ها باعث شده است که تماشای این فیلم‌ها برای همه افراد با سنین مختلف مناسب نباشد. پس اگر قصد دیدن این فیلم‌ها را دارید به شما توصیه می‌کنیم که اگر سن‌تان کم است این فیلم‌ها را تماشا نکنید و یا اگر به تماشای آن نشستید به هیچ عنوان این فیلم‌ها را با خانواده تماشا نکنید.

در آخر نیز لازم است بدانید که فیلم‌هایی که در این مقاله معرفی کردیم فیلم‌هایی هستند که توسط کاربران زیادی دیده شده‌اند. برخی دیگر از فیلم‌ها هستند که مشابه این فیلم‌ها ساخته شده و وجود دارند که با یک سرچ کوچک می‌توانید آن‌ها را نیز تماشا کنید.