بی حیا ترین کشور جهان و عیاش ترین های دنیا

دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳

بی حیا ترین کشور جهان و عیاش ترین های دنیا

بی حیا ترین کشور جهان دنیا کدام هست؟ در بسیاری از مواقع با سفر کردن به کشورهای مختلف عیاش متوجه می‌شوید که مردمان آن کشور چندان مهربان، با ادب و با تمدن نیستند. شاید در ابتدا فکر کنید که این اتفاق تنها برای شما افتاده است اما با تحقیقاتی که در این زمینه انجام داده‌ایم و رای و بازخوردهایی که از کاربران دریافت نموده‌ایم، متوجه شده‌ایم که برخی کشورها رفتارهای زشت و بی‌حیایی در کشور خود دارند. البته رفتارهایی که...

بی حیا ترین کشور جهان دنیا کدام هست؟ در بسیاری از مواقع با سفر کردن به کشورهای مختلف عیاش متوجه می‌شوید که مردمان آن کشور چندان مهربان، با ادب و با تمدن نیستند.

شاید در ابتدا فکر کنید که این اتفاق تنها برای شما افتاده است اما با تحقیقاتی که در این زمینه انجام داده‌ایم و رای و بازخوردهایی که از کاربران دریافت نموده‌ایم، متوجه شده‌ایم که برخی کشورها رفتارهای زشت و بی‌حیایی در کشور خود دارند.

البته رفتارهایی که مردمان یک کشور انجام می‌دهند وابسته به فرهنگ آن‌ها است، در نتیجه شاید در بسیاری از مواقع شرایطی که در کشور ما حاکم است با شرایط کشورهای دیگر متفاوت باشد و این موضوع بر روی حیا و ادب نیز تاثیر گذاشته باشد.

ما تحقیقاتی را درباره توریستان هر کشور انجام داده‌ایم و با بازخوردهایی که دریافت نموده‌ایم لیستی از بی حیا ترین کشور های جهان به دست آورده‌ایم.

شاید برای شما جالب باشد تا بی حیا ترین کشور جهان را بیشتر بشناسید و با شرایط آن کشورها آشنا شوید. اگر شما نیز در این زمینه کنجکاو هستید در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی بی حیا ترین کشور جهان در انفجارباما بپردازیم.

کدام کشور‌ها جزء بی ‌حیا ‌ترین کشور جهان شناخته می‌شوند؟

بر اساس آماری که به دست آورده‌ایم سه رتبه برتر این لیست به کشور فرانسه، روسیه و انگلستان تعلق گرفت. این بدین معنا است که این کشورها توانسته‌اند جز بی حیا ترین کشورهای جهان شناخته شوند.

البته تنها این کشور‌ها نیستند که به‌خاطر پوشش خود جز بی حیا ترین‌ها شناخته شده‌اند. برای اینکه کمی بیشتر با این کشورها آشنا شوید در ادامه می‌خواهیم توضیحات بیشتری را درباره این کشورها بدهیم پس ادامه مقاله را مطالعه فرمایید.

بی حیا ترین کشور جهان و عیاش ترین های دنیا

کشور فرانسه

اولین کشوری که توانست در این لیست رتبه اول را به دست بیاورد کشور فرانسه نام دارد که به عنوان بی حیا ترین کشور جهان شناخته می‌شود.

توریستانی که وارد این کشور شده‌اند چنین بازخوردی را درباره مردمان فرانسه بیان کرده‌اند: مردمان فرانسه افرادی بسیار پرافاده هستند که خود را برتر می‌دانند و به دیگران اهمیت نمی‌دهند‌. بنابراین این کشور به عنوان بی حیا ترین کشور جهان در صدر جدول قرار دارد.

شاید برای شما جالب باشد بدانید که یک پنجم از شرکت کنندگانی که در این تحقیقات بودند کشور فرانسه را جزو بی حیا ترین کشور ها دانسته‌اند البته نام کشور برزیل را به عنوان بافرهنگ‌ترین کشور جهان می‌دانند. پس از این موضوع می‌توان نتیجه گرفت که نتایج این تحقیقات تا حدی قابل اعتماد است.

بی حیا ترین کشور جهان و عیاش ترین های دنیا

کشور روسیه بی حیا ترین کشور جهان

رتبه دو این لیست به کشور روسیه رسیده است. مردمان روسیه اغلب لبخند نزده و در ظاهر مردمان خشکی هستند البته اگر نگاهی به فرهنگ این کشور داشته باشیم مردمان روسیه به غریبه‌ها لبخند نزده و این کار را درست نمی‌دانند.

از جهتی افرادی که به عنوان توریست وارد این کشور می‌شوند دوست دارند مردمان آن کشور با روی باز از آن‌ها پذیرایی کنند و با خنده با آن‌ها صحبت نمایید از این نظر عموم مردم کشور روسیه را افرادی خشک می‌دانند که ادب کافی را برای حفظ روابط خود ندارند و جز بی حیا ترین کشور جهان شناخته می‌شوند.

اگر بخواهیم از جهت دیگری رتبه روسیه را در بی حیا ترین کشور جهان مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که زبان روسی نسبت به سایر زبان‌ها الفاظ مؤدبانه‌ای ندارد در نتیجه زمانی که مردمان روسیه صحبت می‌کنند لحن آن‌ها چندان مؤدبانه نخواهد بود. در صورتی که احتمال اینکه مردم روسیه منظور بدی از حرف زدن خود نداشته باشند.

لازم است بدانید پوشش کشور روسیه زمین تا آسمان با کشور ما متفاوت است؛ به همین دلیل می‌توان این کشور را جز کشورهایی دانست که از نظر توریستان جز بی حیا ترین کشور جهان شناخته می‌شود.

بی حیا ترین کشور جهان و عیاش ترین های دنیابی حیا ترین کشور جهان و عیاش ترین های دنیا

کشور انگلیس عیاش ترین کشور جهان 

کشور انگلیس سومین کشور بی‌حیایی است که در لیست ما وجود دارد و توانسته‌ این رتبه را کسب کند. در کشور انگلیس آزادی پوشش وجود دارد.

شاید برای شما جالب باشد که درصد بالایی از افرادی که در این رای گیری شرکت کرده بودند افراد انگلیسی بودند که به کشور خود رای داده و کشور خود را جز بی حیا ترین کشور جهان می‌شناسند.

حتی در تحقیقاتی که درباره بدترین توریست‌های جهان نیز انجام شد این مردمان خودشان را جز بدترین‌ها می‌دانستند؛ به همین جهت می‌توان کشورهای انگلیس را نیز جز بی حیا ترین کشور جهان شناخت.

 

بی حیا ترین کشور جهان و عیاش ترین های دنیا

کشور ایتالیا بی حیا ترین کشور جهان

یکی دیگر از کشورهایی که به عنوان آزادترین کشور از نظر پوشش و رفتار وجود دارد کشور ایتالیا است.

کشور ایتالیا رونق اقتصادی بسیار زیادی داشته و همچنین استانداردهای آموزش در آن بسیار بالا است. از جهتی هزینه‌های پایین شهری باعث شده درصد بالایی از دانشجویان به صورت سالانه برای تحصیل به ایتالیا مهاجرت کنند.

حتی این کشور به جهت وجود خدمات بسیار زیادی که به گردشگران می‌دهد، سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند که درصد بالایی از این گردشگران عاشق این کشور می‌شوند و تصمیم می‌گیرند به این کشور مهاجرت کنند.

حتی مهاجرت به این کشور نیز بسیار آسان بوده و قوانین کمی را پوشش می‌دهد. البته قوانین سختگیرانه‌ای در برابر بی قوانینی دارند‌.

اگر به دنبال کشوری هستید که از نظر پوشش آزادانه رفتار کنید و هزینه‌های زندگی و تحصیل در آن کم باشد، قطعاً ایتالیا یکی از بهترین‌ها در جهان است.

بی حیا ترین کشور جهان و عیاش ترین های دنیا

کشور استرالیا

استرالیا از دیگر کشورهایی است که بسیار امن بوده و زنان با هر نوع پوششی می‌توانند در سطح شهر تردد داشته باشند.

از جهتی این کشور جز کشورهای ثروتمند نیز شناخته می‌شود که خدمات خوبی را به افراد ارائه داده و از جهت اقتصادی رو به رشد است.

در استرالیا می‌توان یک زندگی با کیفیت را در کنار امنیت برای مهاجران ایجاد کرد. در نتیجه اگر به دنبال بی ‌حیا ‌ترین کشور جهان و آزادترین کشور برای مهاجرت هستید کشور استرالیا یکی از بهترین کشورهایی است که می‌تواند نیاز شما را از هر جهت برآورده سازد.

کشور کانادا

یکی دیگر از کشورهایی که در لیست آزادترین و بی ‌حیا ترین کشور جهان جود دارد و برای مهاجرت یکی از بهترین گزینه‌ها است کشور کانادا نام دارد.

احتمالا تعریف‌های زیادی از این کشور و آزادی در آن شنیده‌اید باید بگوییم که در این کشور فرصت‌های تحصیلی و شغلی بسیار خوبی وجود دارد. از نظر آزادی و حق پوشش نیز همه چیز آزاد بوده و قوانین سختگیرانه‌ای برای این مورد وجود ندارد.

شاید برایتان جالب باشد تا بدانید که کانادا جز کشورهایی است که طرفدار آزادی و حق پوشش برای همه افراد (حتی مهاجران) است. از این نظر شما پس از مهاجرت در این کشور نیز می‌توانید آزادانه و هر طور که بخواهید رفتار کنید و پوشش مد نظر خود را داشته باشید. محدودیتی از این نظر برای شما در این کشور وجود نخواهد داشت.

بی حیا ترین کشور جهان و عیاش ترین های دنیابی حیا ترین کشور جهان و عیاش ترین های دنیا

کشور آلمان بی حیا ترین کشور جهان

آلمان یکی از کشورهای ثروتمند در جهان است. کشور آلمان مناطقی را برای افرادی که پوشش آزادانه‌ای دارند تعیین نموده است. این افراد حتی می‌توانند به صورت برهنه و مختلط در این مناطق به صورت قانونی شرکت داشته باشند.

از این جهت می‌توان گفت که کشور آلمان محدودیتی برای پوشش نداشته و جز بی ‌حیا ترین کشور جهان شناخته می‌شود.

البته باید این مورد را در نظر داشته باشید که این کشور یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت محسوب می‌شود، چرا که خدمات درمانی، بهداشتی، تحصیلی و بازنشستگی خوبی را به مهاجران و افراد جامعه خود می‌دهد.

به نظر شما کدام از این کشور ها عیاش ترین کشور جهان تر بودن نظر خود را در کامنت بنویسید برامون تا آپدیت کنیم.

می‌توان به نتایج این تحقیقات اعتماد کرد

همانطور که گفتیم کشورها از نظر فرهنگ، تمدن، اخلاقیات و قوانین با یکدیگر تفاوت‌های بسیار زیادی دارند؛ در نتیجه نمی‌توان به صورت صددرصد به نتایج این تحقیقات اعتماد کرد.

اما بر اساس یافته‌ها و گفته‌ها می‌توان گفت که این کشورها جز بی حیا ترین کشور جهان شناخته می‌شوند اما شاید شما تجربه خوبی را از سفر به این کشورها به دست بیاورید یا با گفتگو با افراد این کشور لحظات لذت بخشی را سپری کنید؛ به همین جهت بهتر است که به نتایج این تحقیقات اعتماد صددرصدی نکنید و تنها اطلاعات خود را درباره این کشورها افزایش دهید.

بی حیا ترین کشور جهان و عیاش ترین های دنیا

نتیجه‌گیری بی حیا ترین کشور جهان

شناخت عیاش و بی ‌حیا ‌ترین کشور جهان می‌تواند از جهات مختلفی برای شما مفید باشد.

اگر قصد مسافرت به این کشورها را دارید و می‌خواهید با خانواده خود به سفر بروید قطعاً شناخت این کشورها باعث خواهد شد شرایط کشورها را بسنجید و سپس سفر خود را آغاز کنید.

درصد بالایی از افراد نیز به دنبال مهاجرت به این کشورها هستند که از این جهت نیز دانستن چنین اطلاعاتی می‌تواند آن‌ها را برای انتخاب بهتر آگاه سازد.

ما در این مقاله برسی کردیم بر اساس تحقیقات و همچنین گفته‌ها و شنیده‌ها بی حیا ترین کشور جهان را به شما معرفی کردیم تا شما شناخت بیشتری نسبت به این کشورها داشته باشید.

البته لازم است بدانید که نمی‌توان این اطلاعات محدود را قابل اعتماد دانست، چرا که احتمال خطا در آن وجود دارد. پس اگر قصد مسافرت یا مهاجرت به این کشورها را دارید بهتر است درباره آن‌ها بیشتر تحقیق کنید. امیدواریم مطالبی که در این مقاله برایتان آورده شده است مطالبی مفیدی برایتان باشد.